Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Kabul Et
Image
Image
Image
Image
Image
Deal
Tanışma Paketi 125gr x 3
₺ 175.00
Öğütülmemiş(Çekirdek)
Kağıt Filtre
French Press
Aeropress
Chemex
Cold Brew
Espresso
Hario V60
Metal Filtre
Moka Pot
SEPETE EKLE

En çok tercih edilen üç kahvemizi sizler için bir araya getirdik!


Bu paket 3 adet 125 gram kahve içerir.2014 yılından bu yana kurumsal ve bireysel müşterilerimize onlarca farklı yöreden tonlarca kahve kavurduk. Yıllardır kahve severlerin gönüllerinde taht kuran 3 kahvemizi sizler için bir araya getirdik.


Harmony Speacial Blend

  • İçim yoğunluğu: Sert- 4/5 Tadım Notları: Çikolata, Karamel, Fındık
  • Uzun denemeler sonucunda harmanladığımız Harmony, paketi açtığınızda kokusuyla sizi cezbeder. Özellikle espresso yaptığınızda kesinlikle en ufak yanık bir tat gelmeden sizi yoğunluğu ve bir o kadar da tatlılığıyla şaşırtır. O çikolatamsı tatlı yoğunluğuyla sütlü kahvelerde de çok güzel sonuç verir. Filtre kahvesinde yoğun lezzet arayanlar için de iyi bir tercih olacaktır.


Ceremony Speacial Blend

  • Filtre kahveye yeni başlayanların kahvesi! Filtre kahve sevenler için uzun denemeler ve tadımlar sonucunda harmanladığımız Ceremony`de çok iddaalıyız. İçimi tatlı mı tatlı ama asiditesi düşük olduğu için damakta ekşi tatlar bırakmayan, orta gövdeli herkesin sevebileceği bir kahve. Adı da kendi de bir 'Ceremony'.
  • Tadım Notları: Sütlü Çikolata, Kuru Meyveler, Krema
  • İçim yoğunluğu: Orta Sertlik - 3/5


Guatemala Antigua Santa Rosa

  • Tadım Notları: Kurutulmuş Meyve Notaları, Baharatımsı, Fındık
  • İçim yoğunluğu: Orta Sertlik - 3/5
  • Diğer Güney Amerika kahvelerinden gövde ve tat bakımından farklılık gösterir. Sert tohum yapısı sayesinde zengin karakterli mükemmel bir lezzete sahiptir. Deal markası olarak yıllardır taze kavrulmuş nitelikli çekirdeklerle sizlere eşsiz bir kahve deneyimi sunuyoruz. Kahveler siparişlerinizin hazırlanma aşamasında taze öğütülerek paketlenmektedir.


Deal markası olarak yıllardır taze kavrulmuş nitelikli çekirdeklerle sizlere eşsiz bir kahve deneyimi sunuyoruz. Kahveler siparişlerinizin hazırlanma aşamasında taze öğütülerek paketlenmektedir.