Konumunuza özel içerikleri görmek ve online alışveriş yapmak için başka bir ülkeyi veya bölgeyi seçin.

Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

Kabul Et
Image
Image
Image
Image
Image
Deal
Decaf Coffee - Kafeinsiz Kahve
₺ 149.00
Öğütülmemiş(Çekirdek)
Kağıt Filtre
French Press
Aeropress
Chemex
Cold Brew
Espresso
Hario V60
Metal Filtre
Moka Pot
250
1000
SEPETE EKLE

Deal Coffee Decaf Coffee – Kafeinsiz Nitelikli Kahve


Colombia Supremo


Decaf Kahve, kahve içmek isteyip, kafeinle ilgili hassasiyeti bulunan kahveseverler için harika bir kahve çeşididir. Bununla birlikte kahve tüketimi fazla olan ve geceleri de kahve içmek isteyen kahveseverlerin de imdadına Decaf-Kafeinsiz kahve yetişmektedir. Decaf kahve çok eski tarihlerde kafein, kahve çekirdeklerinden insan sağlığına olumsuz etkileri bilinen sentetik kimyasal maddelerle ayrıştırılıyordu. Bu yöntemler zaman içinde yasaklansa da maalesef halen ticari raf ürünlerinde bazı sentetik yöntemler uygulanmaktadır. Fakat biz size Deal olarak Decaf Colombia Supremo çekirdeğini sunuyoruz; "Swiss Water Process" adı verilen doğal bir yöntemle ayrıştırılıyor.


Deal markası olarak yıllardır taze kavrulmuş nitelikli çekirdeklerle sizlere eşsiz bir kahve deneyimi sunuyoruz. Kahveler siparişlerinizin hazırlanma aşamasında taze öğütülerek paketlenmektedir.